03/12/2018

Evo što posjetiteljice kažu o miss7 muzeju prijatljeljstva

A evo i što su rekle posjetiteljice muzeja…

U našem miss7 muzeju prijateljstva uživao je veliki broj zadovoljnih posjetitelja i posjetiteljica. One zapravo ispunjavanju njegov smisao i svrhu – veliko slavlje prijateljstva, baš onakvo kakvo smo mjesecima zamišljali. Uživaju u kvalitetnom zajedničkom vremenu, druže se, fotografiraju, igraju nagradne igre… Ukratko, stvaraju sjećanja.

Muzej je posjetilo više od 2000 ljudi, a pred sam kraj obilaska, svi su pozvani da svoje dojmove iz muzeja ostave u našoj knjizi gostiju. Mnoge posjetiteljice odlučile su to i učiniti, a mi smo iz ove “knjige gostiju” izdvojili najljepše komentare.

”Nisam očekivala ovako interaktivan sadržaj, svaka pohvala organizatoricama. M i I” – stoji u jednom od prvih komentara. Čini se da su se djevojkama svidjela mjesta na kojima se mogu fotkati, ostavljati otiske prstiju ili se, pak, baciti u potragu za raspolovljenim pričama.

”Ugodno, simpatično, zabavno, poticajno za razmišljanje. ” – kaže jedan od komenatara prema kojemu smo, čini se, ispuniti našu misiju – uljepšati čitateljicama dane u muzeju stvorenom s njima i za njih.

To potvđuju i sljedeći komentari:

• ”Iskreno, jedan od najboljih dana u godini zbog ovog muzeja, (…) Maja i Lara.”
  • “Bilo je top!”
  • “Inovativno i slatko”
  • “Baš smo se lijepo provele, hvala! Tina i Martina”
  • “Super žnjuper”
  • “Bilo mi je super s mojom najfrendicom Staklom i mi smo kul”
  • “Divno, vrlo emotivno.”
  • “Ugodno, simpatično, zabavno, poticajno za razmišljanje.”
  • “Bolesno dobro”
  • “Najbolji muzej ikad izmišljen”
  • “Odlično, jako nam se sviđa ideja!????????”
  • “Plakale smo i smijale se u Muzeju. Volimo te mis7”
  • “Miss7, hvala što si svaki dan uz nas i hvala na ovoj izložbi”

Čini se da je naš miss7 muzej prijateljstva mnoge uveselio i osnažio prijateljske spone. U njegovu moć
naprosto biste se trebali uvjeriti sami. Još uvijek stignete – naša je izložba otvorena sve do 2. prosinca.