22/11/2018

Muzej su posjetile i članice Rotary Cluba Zareb Dora

Veselimo se još jednom “ženskom” posjetu našem muzeju.

Jučer su nas, na čelu s predsjednicom Zrinkom Erent Sunko, posjetile članice Rotary Cluba Zagreb Dora, jedinog ekskluzivno ženskog Rotary kluba! Uz stručno vodstvo naše su gošće obišle postav muzeja i dobro se zabavile. Na početku fotka u ružičastom ambijentu izloška Lisptic statistic, a zatim su Rotary dame obišle i ostatak muzeja: Kids&games vratio ih je u vrijeme igara i djetinjstva, Teen Pink podsjetio na prijateljstva koja se rađaju u tinejdžerskoj dobi, a inspirativan je bio i Grooming Garden… Razgovarale su i s tri umjetnice od osam umjetnica koje potpisuju radoveu, Andreom Resner,  Ivanom Tkalčić te Božicom Deom Matasić, raspitale se gdje su našle inspiraciju za svoje radove te što za njih znači žensko prijateljstvo. Na kraju, dojmove o izložbi i to vrlo pozitivne izmjenile su u Cafe Gymnasiumu gdje se te večeri za posjetitelje točio koktel Rosato Mio Spritz.